Hızlı Sipariş Hattı
(224) 234 56 78
Soya Fasulyesi
Soya Fasulyesi faydaları
Soya Fasulyesi kapsülü
Soya Fasulyesi nasıl kullanılır
Soya Fasulyesi tohumu
Soya Fasulyesi
Soya Fasulyesi
Soya Fasulyesi
Soya Fasulyesi
Soya fasülyesi kapsülü sindirim sisteminin çalıştırarak hazmı kolaylaştırır ve kabızlığı giderir. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Kolesterolü düşürerek kalp ve damar hastalıklarından korunmaya yardımcı bitkisel gıda takviyesidir.
22.00
TL
Soya Fasulyesi Soya Fasulyesi Soya Fasulyesi Soya Fasulyesi
Soya Fasulyesi
22.00 TL
Soya Fasulyesi Soya Fasulyesi
42.00 TL
Soya Fasulyesi Soya Fasulyesi Soya Fasulyesi
60.00 TL
Nakit Ödeme
Kapıda Nakit
Kredi Kartı
Kapıda Kredi Kartıyla
Banka Havalesi
Banka Havalesi
Ad, Soyad
Telefon
Şehir
E-Posta
Adres
Sepet Siparişiniz başarı ile oluşturuldu. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz gün içerisinde sizinle irtibata geçecektir.

Soya Fasulyesinin Saça Faydaları

Besleyiciliği yüksek, kullanım alanı oldukça çeşitli ve geniş bir besin olan soya protein açısından çok zengindir. Bunun yanında bol miktarda demir, kalsiyum ve fosfor mineralleri ile B vitaminleri içerir. Ayrıca A, D, E ve P vitamini ve diğer minerallerden de barındırır.
  • Soya fasulyesi sindirilirken açığa çıkan, equol maddesinin saç dökülmesini önleyebileceğine dair araştırmalar vardır. Saçın dökülmesine sebep olan, doğrudan erkeklik hormonu testesteron değil onun dihidrotestesterona dönüşmüş şeklidir.

  • Kelliğe karşı yapılan tedavilerin temeli genellikle testesteron hormonunu ve onun DHT`ye dönüşümünü azaltmaya dayanır.

  • Saç dökülmesine karşı testesteron hormonunun dihidrotestesterona dönüşümünü engelleyen ilaçlar kullanılmakla beraber bu ilaçların yan etkileri vardır. (Bitkinlik ve iktidarsızlık riski gibi.)